AKTUALITY

AKTUALITY

AKTUALITY

Svět technologií se neustále mění, vyvíjí a přináší nové výzvy. I my jdeme s dobou a snažíme se přinášet nové, originální myšlenky, a co nejefektivnější řešení vašich projektů.

Jednoúčelový stroj – lisování

jsou navazující zařízení nebo oplocení. Zabezpečení pracovního prostoru je řešeno optickou závorou před pracovním prostorem.

Jednoúčelový stroj

je určen pro jednoho operátora, ruční zakládání termočlánku. Pneumatické komponenty jsou použity od firmy FESTO.

Poloautomatická montážní linka

je složena ze 7 nezávislých jednoúčelových stanovišť. Pneumatické komponenty jsou použity od firmy FESTO.

Jednoúčelový stroj – BROSE

je vybaven elektrickým snímáním lisovací síly. Pro pneumatické prvky jsou použity komponenty FESTO.

Jednoúčelový stroj – BROSE

je vybaven elektrickým šroubovákem a automatickým mazáním převodovkové skříně.

Jednoúčelový stroj

Konstrukce stroje je svařovaná. Pro kontrolu lisovacího procesu jsou použity komponenty KISTLER.

Ruční montážní linka

Konstrukce stanic je z hliníkového rámu. Předpokládá se obsluha 5-ti pracovníky. Poslední stanice je kontrolní plně automatická.

Montážní linka – SIEMENS, s.r.o.

Stroj je tvořen svařovaným a hliníkovým rámem, na kterém je umístěn pásový dopravník a vibrační zásobníky. Předpokládá se obsluha jedním pracovníkem a jedním operátorem, ostatní kroky jsou již automatické.

Jednoúčelový stroj – RUBENA

Stroj je tvořen svařovaným rámem, do kterého je upevněn karusel s jednotlivými montážními pozicemi. Pozice lisování, svařování, kamerové měření výšky po svařování a třídění hotových kusů. Předpokládá se obsluha jedním pracovníkem, jehož místo je před zakládacím místem.

Jednoúčelový značící stroj

Stroj je tvořen svařovaným rámem. Unikátnost tohoto jednoúčelového stroje spočívá v maximální možné mechanizaci automatických pohybů. Celý stroj je poháněn centrální klikovou hřídelí, která přenáší přes ojnice hnací pohyby do jednotlivých pozic.

Jednoúčelový stroj – SIEMENS

Stroj je tvořen rámem z hliníkových profilů, do kterého je upevněn karusel s jednotlivými montážními pozicemi. Pozice narážení, měření výšky kontaktu a třídění hotových kontaktů. Předpokládá se obsluha jedním pracovníkem, jehož místo je před zakládacím místem.

Jednoúčelový stroj – MECAPLAST

Stroj se skládá ze základního rámu z AL profilů, odvíjecího zařízení s detektorem kovů, řezacího zařízení, manipulace materiálu při řezání a válečkové tratě.

Jednoúčelový stroj – ALCA Plast

Dva pracovníci obsluhují celé pracoviště. Celý stroj je řízen PLC automatem od firmy SIEMENS (ET200). Pneumatické prvky jsou použity od firmy FESTO.

Jednoúčelový stroj – CONTINENTAL

Stroj je obsluhován jedním operátorem. Součástí montáže autorádia jsou několikanásobné kamerové kontroly (kamerový systém COGNEX). Šroubování montovaných dílů (šroubovák Deprag). Celé pracoviště je propojeno síťí PROFINET s využitím logických automatů od firmy SIEMENS (ET200). Pneumatické prvky jsou použity od firmy FESTO.

Centrum kamerových systémů- otevření

Jedná se například o rozpoznávání dílů, kontrolu úplnosti založení, apod. Zákazníkovi nabízíme prověření a vytipování vhodného kamerového systému už v počátku, kdy je projekt ve vývojové fázi, případně ve fázi vypracování nabídky.

Jednoúčelový stroj – skládání lamel

Skládač pracuje plně automaticky, po založení lamel do pracovních pozic a spuštění automatického režimu není potřeba obsluha stroje. Po dokončení zakázky hotový registr sjede výtahem dolů, aby jej bylo možné jednoduše vyndat.

Jednoúčelový pertlovací stroj

Nastavitelná je síla 1000-2000 kg a zdvih 10-130mm . Každému typu výrobku lze přidělit sílu a zdvih zvlášť.