PODPORUJEME

PODPORUJEME

PODPORUJEME

Naše společnost byla založena před skoro 20-ti lety v Pardubicích, kde i dnes má své hlavní sídlo. Jako hrdí Pardubáci se chceme podílet nejen na rozvoji našeho města, kultury i sportu, ale rádi přispějeme i na dobrou věc.

STUDENTSKÁ FORMULE

Stali jsme se hlavním partnerem týmu projektu Studentská Formule s oficiálním názvem eForce Prague Formula. Naše firma zajistila výrobu kompletní karbonové kapotáže formule. Tým absolvuje v letošní sezóně 4 závodní podniky, postupně v Něměcku České Republice Maďarsku a nakonec v Itálii. Aktuální informace naleznete na Studentská formule

STUDENTSKÁ FORMULE

SK a BK PARDUBICE

Jako hrdí Pardubáci chceme přispívat k rozvoji města, kultury i sportu a proto jsme již  roky podporujeme pardubický atletický oddíl a pardubický basketbalový team.

SK a BK PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

Východočeské divadlo Pardubice (VČD) patří k nejprestižnějším kulturním stánkům Pardubického kraje, úspěchy sklízí nejen na domovské scéně, ale i na zájezdech či festivalech po celé České republice i v zahraničí. V letech 2002-2003 divadlo prošlo několika nákladnými rekonstrukcemi jak interiéru, tak exteriéru historické budovy, které jí navrátily původní secesní krásu.

Jsme významným partnerem VČD.

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE